KONST / Litografier / Färglitografi 14418291
nr 1441 8291
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 164/225, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 45x60cm, yttermått inklusive ram: 58x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:17:39
10/1 15:49:49
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks